Ellie Wagner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 135: | Line 135: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|2016 | ||
|Exhale | |Exhale | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 148: | Line 148: | ||
|10<sup>th</sup> in Teen Solos | |10<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2017 | ||
|Leaving | |Leaving | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 161: | Line 161: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Afloat | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Michele Larkin | ||
|Radix (Minneapolis) | |Radix (Minneapolis) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |4<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
| Line 170: | Line 170: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Going Back | | rowspan="2"|Going Back | ||
|Open | | rowspan="2"|Open | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|NUVO (Phoenix) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||