Ellie Wagner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 135: Line 135:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|2016
| rowspan="2"|2016
|Exhale
|Exhale
|Contemporary
|Contemporary
Line 148: Line 148:
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5" colspan="1"|2017
| rowspan="6"|2017
|Leaving
|Leaving
|Contemporary
|Contemporary
Line 161: Line 161:
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|Afloat
| rowspan="2"|Afloat
| rowspan="2" colspan="1"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2" colspan="1"|
| rowspan="2"|Michele Larkin
|Radix (Minneapolis)
|Radix (Minneapolis)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
Line 170: Line 170:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Going Back
| rowspan="2"|Going Back
|Open
| rowspan="2"|Open
|
| rowspan="2"|
|NUVO (Phoenix)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos