Ellie Wagner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 230: | Line 230: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5" |2020 | | rowspan="5" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |I Will Always Love You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||