Hope Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2"|2016 | ||
|Smile | | rowspan="2"|Smile | ||
|Lyrical | | rowspan="2"|Lyrical | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Solos | |3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Las Vegas) | |||
|8<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos | |||
|} | |} | ||