Hope Edwards: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 71: Line 71:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2018
| rowspan="4"|2018
| rowspan="3"|St. Jude
| rowspan="4"|St. Jude
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="3"|
| rowspan="4"|Amy Berokoff
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 82: Line 82:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|
|-style="text-align: center; "
|Countdown (Lake Elsinore)
|
|
|}
|}