Hope Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|St. Jude | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Amy Berokoff | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 82: | Line 82: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Countdown (Lake Elsinore) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||