Izzy Howard: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Eee514 |
||
| Line 338: | Line 338: | ||
| | | | ||
|Adrenaline (Los Angeles) | |Adrenaline (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Elite Honored Dancer | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Elite Honored Dancer Nominee | ||
|- | |- | ||
|Cupid Variation | |Cupid Variation | ||
| Line 344: | Line 344: | ||
| | | | ||
|Revive (Las Vegas) | |Revive (Las Vegas) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Honored Dancer Nominee | ||
|} | |} | ||
| Line 454: | Line 454: | ||
|- | |- | ||
|Tampa (Finals) | |Tampa (Finals) | ||
|Finalist | |Top 35 Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Mer de Velours | | rowspan="3" |Mer de Velours | ||
| Line 465: | Line 465: | ||
|- | |- | ||
|Tampa (Finals) | |Tampa (Finals) | ||
|Finalist | |Top 35 Finalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |La Fille Mal Gardee | | rowspan="2" |La Fille Mal Gardee | ||
| Line 539: | Line 539: | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2023 | ||
|Harlequinade | |Harlequinade | ||
|Classical | |Classical | ||
| Line 556: | Line 556: | ||
|- | |- | ||
|Grande Notte | |Grande Notte | ||
|Contemporary | |||
|- | |||
|Harlequinade | |||
|Classical | |||
| rowspan="3" |Tampa (Finals) | |||
| rowspan="3" |Top 12 | |||
|- | |||
|Cupid | |||
|Classical | |||
|- | |||
|Outro | |||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|} | |} | ||