Jadyn Hernandez: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Bills | | style="text-align: center; " |Bills | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Morgan Burke | | style="text-align: center; " |Morgan Burke | ||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Carry Me Home | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " |Talia Favia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " |Best in Show | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Classic Cool | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " |Milo McManus<br />Nicole Kirkland<br />Tawyna Kuzia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Castle | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Talia Favia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | | style="text-align: center; " |The Posse | ||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | | style="text-align: center; " |RADIX Nationals | ||