Jadyn Saigusa: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 89: Line 89:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2016
| rowspan="4"|2016
|Feed the Birds
| rowspan="3"|Feed the Birds
|Lyrical
| rowspan="3"|Lyrical
|Rachel Miller
| rowspan="2"|Rachel Miller
|Hall of Fame (Las Vegas)
|Hall of Fame (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Showbiz
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Save Me
| rowspan="2"|Save Me