Jana Tsai: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |A Quiet Darkness | | rowspan="2" style="text-align: center; " |A Quiet Darkness | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |RADIX | | style="text-align: center; " |RADIX | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bills | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Morgan Burke | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Carry Me Home | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " |Talia Favia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " |Best in Show | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Classic Cool | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " |Milo McManus<br />Nicole Kirkland<br />Tawyna Kuzia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Castle | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Talia Favia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||