Jana Tsai: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 55: | Line 55: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Carry On | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Redondo Beach) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | style="text-align: center; " |2017 | ||