Jana Tsai: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 34: Line 34:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |Ocean Princess
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose)
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |2012