Kaycee Rice: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut ( | !colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut (Can I Be Him) | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |style="text-align: center;"|Ne-Yo | ||
|style="text-align: center;"|88 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez | |||
|style="text-align: center;"|94 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Derek Hough | |||
|style="text-align: center;"|94 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE''' | |||
|style="text-align: center;"|'''92''' | |||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|Divisional Final (????) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Ne-Yo | |||
|style="text-align: center;"| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Misty Copeland | |||
|style="text-align: center;"| | |style="text-align: center;"| | ||
|- | |- | ||