Kaycee Rice: Difference between revisions

Line 347: Line 347:
| style="text-align: center; " |Energy
| style="text-align: center; " |Energy
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |That's Right
| style="text-align: center; " |That's Right
Line 355: Line 355:
| style="text-align: center; " |Kioni Gallagher<br />Bailey Holt<br />Kinsley Holt<br />Becca Perenchio<br />Kylie Rice
| style="text-align: center; " |Kioni Gallagher<br />Bailey Holt<br />Kinsley Holt<br />Becca Perenchio<br />Kylie Rice
| style="text-align: center; " |SpotLight Dance Cup
| style="text-align: center; " |SpotLight Dance Cup
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Advanced Small Groups
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in JTeen Groups
|-
|}
|}