Kaycee Rice: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 301: | Line 301: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Beat Thieves | | style="text-align: center; " |Beat Thieves | ||
| style="text-align: center; " |Hip-Hop | | style="text-align: center; " |Hip-Hop | ||
| Line 308: | Line 308: | ||
| style="text-align: center; " |Nextstar | | style="text-align: center; " |Nextstar | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Groups | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Crazy Feet | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Lexi Brosamle<br />Nikki Chin<br />Sydney Dyer<br />Kennedy Feco<br />Olivia Fine<br />Parker Gibson<br />Kaitlyn Gilbreth<br />Bailey Holt<br />Kinsley Holt<br />Bella Leone<br />Mackenzie Long<br />Alexandra Markow<br />Haili Mikkelson<br />Karlie Mirolla<br />Ruby Mirolla<br />Anneston Pisayavong<br />Alyssa Scott<br />Ava Shue<br />[[Marissa Temme]] | |||
| style="text-align:center;"|Showstopper (Anaheim II) | |||
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups<br />Crystal Award | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | style="text-align: center; " |2014 | ||