Kaycee Rice: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 324: Line 324:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Groups
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Groups
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Pink Friday
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Pink Friday
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip-Hop
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip-Hop
Line 355: Line 355:
| style="text-align: center; " |Energy
| style="text-align: center; " |Energy
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
|-
| style="text-align:center;"|Revolution
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Carlie Chaussee<br />Nikki Chin<br />Bailey Holt<br />Kinsley Holt<br />Alexandra Markow<br />Ruby Mirolla<br />Rayline Perez<br />Anneston Pisayavong<br />Alyssa Scott<br />[[Marissa Temme]]<br />Becca Perenchio
| style="text-align:center;"|Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Crystal Award
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |2016