Kendyl Fay: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 217: | Line 217: | ||
| rowspan="2" |Beautiful, Dirty, Rich | | rowspan="2" |Beautiful, Dirty, Rich | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Timmy Blankenship | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|10<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Protégé | |10<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Protégé | ||
| Line 224: | Line 224: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2023 | ||
|The Fleeting Light | | rowspan="2" |The Fleeting Light | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Madi Hicks | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Non-Stop Dancer | |8<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Non-Stop Dancer | ||
|- | |- | ||
|Look | |Nuvo (Anaheim) | ||
| | |9<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen BreakOut Artist Runner-Up | ||
| | |- | ||
| rowspan="2" |Look | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Molly Long | |||
|24/7 (Anaheim) | |24/7 (Anaheim) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |4<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||