Kendyl Fay: Difference between revisions

>Monstrous567123
>Monstrous567123
Line 268: Line 268:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-  
|-  
| rowspan="3" |Lose My Breath
| rowspan="4" |Lose My Breath
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |[[Audrey Kim]]<br />[[Jamieson Deacy]]
| rowspan="4" |[[Audrey Kim]]<br />[[Jamieson Deacy]]
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|4<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
|4<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
Line 276: Line 276:
|Starpower (Lakewood)
|Starpower (Lakewood)
|5<sup>th</sup> in Power 8 & Under Duos/Trios
|5<sup>th</sup> in Power 8 & Under Duos/Trios
|-
|Showstopper
|5th Overall in 8 and Under Duos/Trios
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)