Kiarra Waidelich: Difference between revisions
imported>Fhuyfcj No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
| style="text-align: center; " |National Mini Female Best Dancer | | style="text-align: center; " |National Mini Female Best Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Bottom of the River | | style="text-align: center; " |Bottom of the River | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 97: | Line 97: | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Caves | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Caves | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 119: | Line 119: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Ocean Eyes | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Brian Mueca | ||
| style="text-align: center; " | RADIX (Las Vegas) | | style="text-align: center; " | RADIX (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||