Kiarra Waidelich: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2020 | ||
| rowspan="3" |Alter Ego | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Ashley Schomer | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Pause, Goodbye | | rowspan="4" |Pause, Goodbye | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||