Kiarra Waidelich: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
mNo edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 164: Line 164:
|Closing Show
|Closing Show
|-
|-
| rowspan="7" |2020
| rowspan="8" |2020
|Lying
|
|
|RADIX (Provo)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-
| rowspan="3" |Alter Ego
| rowspan="3" |Alter Ego
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary