Kiarra Waidelich: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 mNo edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2020 | ||
|Lying | |||
| | |||
| | |||
|RADIX (Provo) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Alter Ego | | rowspan="3" |Alter Ego | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||