Kiarra Waidelich: Difference between revisions
>Dancefan17385 m Friends Edit |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 213: | Line 213: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2021 | ||
| rowspan="4" |My Mind | | rowspan="4" |My Mind | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| Line 243: | Line 243: | ||
|JUMP (Miami) | |JUMP (Miami) | ||
| | | | ||
|- | |||
|The Resemblance is Uncanny | |||
| | |||
| | |||
|RADIX (Seattle) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||