Kiarra Waidelich: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 258: Line 258:
|-
|-
|24/7 (Long Beach)
|24/7 (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos|-
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|JUMP (Provo)
|JUMP (Provo)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos