Kylie Perzigian: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 15: Line 15:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Take Flight
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Take Flight
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="4" style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="4" style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose)
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Radix (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose)
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose)