Kylie Perzigian: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
| style="text-align: center; " |20<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |20<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Her Own Mind | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Her Own Mind | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia | ||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | | style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||