Delaney Bojorquez: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>TVfan98 |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Rescue | |||
|Contemporary | |||
|Amy Berokoff | |||
|MOVE Riverside 2019 | |||
|5th in Junior solos | |||
|} | |} | ||