Lauren Yakima: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 117: Line 117:
|N/A
|N/A
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="3"|2019
| rowspan="2"|The Show Must Go On
| rowspan="3"|The Show Must Go On
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|Kayla Kalbfleisch
|Radix (Kansas City)
|Radix (Kansas City)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
Line 126: Line 126:
|NUVO (Detroit)
|NUVO (Detroit)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick
|-style="text-align: center; "
|24/7 (Detroit)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|}
|}