Lauren Yakima: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 115: | Line 115: | ||
|N/A | |N/A | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|The Show Must Go On | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Kayla Kalbfleisch | ||
|Radix (Kansas City) | |Radix (Kansas City) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
| Line 124: | Line 124: | ||
|NUVO (Detroit) | |NUVO (Detroit) | ||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick | |2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NYDCA | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|24/7 (Detroit) | |24/7 (Detroit) | ||