Lauren Yakima: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 71: Line 71:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2017
| rowspan="7"|2017
| rowspan="2"|This is How I Dream
| rowspan="2"|This is How I Dream
| rowspan="2"|Specialty
| rowspan="2"|Specialty
Line 81: Line 81:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Terrain
| rowspan="2"|Terrain
|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
|
| rowspan="2"|
|Revel (Dearborn)
|Revel (Dearborn)
|
|
|-style="text-align: center; "
|JUMP (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Lacrimosa
| rowspan="3"|Lacrimosa