Lindsey George: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Water Under the Bridge | | style="text-align: center; " |Water Under the Bridge | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 109: | Line 109: | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Small Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Small Groups | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Show Me Love | |||
| style="text-align: center;" |Open | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" |Rorey Chavarria<br />Cameron Chen<br />Darby Cron<br />Raegen Dowling<br />Aubree Kayl<br />Tori Lafuente<br />Carlee Liederman<br />Mali Mokhtari<br />Cortnee Wilson | |||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center;" | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2017 | ||
| Line 164: | Line 171: | ||
| style="text-align: center; " |KAR | | style="text-align: center; " |KAR | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Rut | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hayden Antonelli<br>Fiorella Baclit<br>Alli Chu, Darby Cron<br>Evan Guinet<br>Catilyn Guntle<br>Hallie Haupert<br>Lilah Haye<br>Amberly Higgins<br>Lauren Lanning<br>Chandler Linn<br>Tate Relock<br>Madelein Rupe<br>Sarah Stenzel, Delaney Williams<br>Cortnee Wilson | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||