Maesi Caes: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 374: Line 374:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2016
| rowspan="11" |2016
|Demons
|Demons
|Lyrical
|Lyrical
Line 396: Line 396:
|
|
|-
|-
|Wild
|Bitter Earth
|Open
|Contemporary
|Kennedy Albertson<br />Kali Dennis<br />Gianni Egenberger<br />Delana Grantham<br />[[Emma Hodges]]<br />Rylee Lamb<br />Natalie Lewis<br />[[Sky Mottet]]<br />[[Vivienne Nalevanko]]<br />Lillie Smithhart<br />Ava Thompson
|Kennedy Albertson<br />Riley Frohwein<br />[[Emma Hodges]]<br />Ridge McGinley<br />[[Sky Mottet]]<br />[[Vivienne Nalevanko]]
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
|
|-
|-
|Beat
|Beat
Line 407: Line 407:
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|
|-
|Wild
|Open
|Kennedy Albertson<br />Kali Dennis<br />Gianni Egenberger<br />Delana Grantham<br />[[Emma Hodges]]<br />Rylee Lamb<br />Natalie Lewis<br />[[Sky Mottet]]<br />[[Vivienne Nalevanko]]<br />Lillie Smithhart<br />Ava Thompson
|Hall of Fame (Des Moines)
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
|-
|-
|All Things Lost
|All Things Lost
|Contemporary
|Contemporary
|Kennedy Albertson<br />Kali Dennis<br />Gianni Egenberger<br />Delana Grantham<br />[[Emma Hodges]]<br />Rylee Lamb<br />Natalie Lewis<br />[[Sky Mottet]]<br />[[Vivienne Nalevanko]]<br />Lillie Smithhart<br />Ava Thompson
|Kennedy Albertson<br />Kali Dennis<br />Gianni Egenberger<br />Delana Grantham<br />[[Emma Hodges]]<br />Rylee Lamb<br />Natalie Lewis<br />[[Sky Mottet]]<br />[[Vivienne Nalevanko]]<br />Lillie Smithhart<br />Ava Thompson
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|-
|Girls
|Open
|Kennedy Albertson<br />Brylee Barnes<br />Rylee Burgos<br />[[Maddie Caes]]<br />Kali Dennis<br />Gianni Egenberger<br />Mackenna Ford<br />Brooklynn Garrett<br />Delana Grantham<br />[[Emma Hodges]]<br />Audrey Lacquement<br />Ashlee Lamb<br />Natalie Lewis<br />Lilly Lortscher<br />[[Sky Mottet]]<br />[[Vivienne Nalevanko]]<br />Addison Rogers<br />Lillie Smithhart<br />Jolissa Thomas<br />Ava Thompson
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|
|