Mya Walters: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2015 | |||
|Bravado | |||
| | | | ||
|Kailin Metz | |||
|MOVE (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in 12-15 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2016 | |||
| rowspan="2"|In the Shadows | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Ty Brown & Missy Moffitt | |||
|Radix | |||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2017 | |||
| rowspan="3"|Bad Blood | |||
| rowspan="3"|Open | |||
| rowspan="3"|Mikaylah Harp | |||
|KAR (Mesa) | |||
|10<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Phoenix) | ||
| | |7<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|2018 | |||
| rowspan="3"|Humans | |||
| rowspan="3"|Open | |||
| rowspan="3"|Ty Brown | |||
|KAR (Mesa) | |||
|10<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||