Mya Walters: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2015
|2013
|Bravado
|Fragile
|
|
|Kailin Metz
|Kailin Metz
|Showstoppers (Phoenix)
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2015
| rowspan="2"|Bravado
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|Kailin Metz
|MOVE (Phoenix)
|MOVE (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in 12-15 Solos
|1<sup>st</sup> in 12-15 Solos
|-style="text-align: center; "
|Showstoppers (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2016
| rowspan="2"|2016