Mya Walters: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|10<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Platnum | |10<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Platnum | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2015 | |||
|Dirty Bass | |||
| | |||
| | |||
|Alyssa Broening<br />Alessandra Brown<br />Ava Terry<br />Sami Damanti<br />Gabrielle Hajjar<br />Cassie Saikaly | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|I See Fire | |||
| | |||
| | |||
|Olivia Anderson<br />Alyssa Broening<br />Ashlyn Campbell<br />Megan Neese<br />Brynlie Phillips<br />Sophia Spiegel | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Carousel | |||
| | |||
| | |||
|Ava Terry<br />Alyssa Broening<br />Ashlyn Campbell<br />Brynlie Phillips<br />Cassie Saikaly<br />Gabrielle Hajjar<br />Megan Neese<br />Olivia Anderson<br />Sami Damanti<br />Sophia Spiegel | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Tether | |||
| | |||
| | |||
|Ava Terry<br />Alyssa Broening<br />Ashlyn Campbell<br />Brynlie Phillips<br />Cassie Saikaly<br />Gabrielle Hajjar<br />Megan Neese<br />Olivia Anderson<br />Sami Damanti<br />Sophia Spiegel | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Work It | |||
| | |||
| | |||
|Cassie Saikaly<br />Whitney Jefferey<br />Isabelle Santor<br />Maddi Smith<br />Olivia Anderson<br />Alyssa Broening<br />Ashlyn Campbell<br />Sami Damanti<br />Gabrielle Hajjar<br />Megan Neese<br />Brynlie Phillips<br />Sophia Spiegel | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5"|2016 | | rowspan="5"|2016 | ||