Priscilla Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |The Collective | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Talia Favia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Dancerpalooza 2016 (Long Beach) | |||
| style="text-align: center; " |Closing performance | |||
|- | |||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Name of Love | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Revolve | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Chaz Buzan | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Say So | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Danny Lawn | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Count on Me | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Talia Favia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Gosh | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Andrew Winghart | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Scars | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Space Squad | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |You're Alive | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Teddy Forance | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Gasp | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |In An Instant | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Rudy Abreu | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Fragile | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Renee Baldwin | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Lord Knows | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||