Priscilla Tom: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 95: Line 95:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |The Collective
| style="text-align: center; " |The Collective
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 102: Line 102:
| style="text-align: center; " |Dancerpalooza 2016<br />(Long Beach)
| style="text-align: center; " |Dancerpalooza 2016<br />(Long Beach)
| style="text-align: center; " |Closing performance
| style="text-align: center; " |Closing performance
|-
| style="text-align: center; " |Bills
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Morgan Burke
| style="text-align: center; " |The Posse
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |Carry Me Home
| style="text-align: center; " |Carry Me Home