Priscilla Tom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Discomposure | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Discomposure | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hunger of the Pine | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Teddy Forance | ||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2019 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Splintered Window | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2020 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Natural Atmosphere | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Kirsten Russell | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Bellevue) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||