Priscilla Tom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|image = File:Priscilla Tom.jpg | |image = File:Priscilla Tom.jpg | ||
|gender = Female | |gender = Female | ||
|age = | |age = 18 | ||
|birthdate = November 23, 2003 | |birthdate = November 23, 2003 | ||
|nationality = American | |nationality = American | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 67: | Line 67: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Miss StarQuest | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Miss StarQuest | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| Line 73: | Line 73: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Teddy Forance | | style="text-align: center; " |Teddy Forance | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| Line 93: | Line 93: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Bellevue) | | style="text-align: center; " |NUVO (Bellevue) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2021 | |||
|Never Know Why | |||
| | |||
| | |||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |The Blues | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|24/7 (Reno) | |||
| | |||
|- | |||
|JUMP (Reno) | |||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||
| Line 278: | Line 294: | ||
<center> | <center> | ||
<youtube width="300" height="175">X6LrTfRWBAw</youtube><br /> | <youtube width="300" height="175">X6LrTfRWBAw</youtube><br /> | ||
<youtube width="300" height="175"> | <youtube width="300" height="175">_SVG6g-PxIk</youtube><youtube width="300" height="175">tG_nlMNZ3h0</youtube> | ||
</center> | </center> | ||