Priscilla Tom: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 3: Line 3:
|image = File:Priscilla Tom.jpg
|image = File:Priscilla Tom.jpg
|gender = Female
|gender = Female
|age = 17
|age = 18
|birthdate = November 23, 2003
|birthdate = November 23, 2003
|nationality = American
|nationality = American
Line 54: Line 54:
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |RADIX (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |Radix (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
Line 67: Line 67:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Miss StarQuest
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Miss StarQuest
|-
|-
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
Line 73: Line 73:
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Teddy Forance
| style="text-align: center; " |Teddy Forance
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
Line 93: Line 93:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas)
|
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Bellevue)
| style="text-align: center; " |NUVO (Bellevue)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| rowspan="3" |2021
|Never Know Why
|
|
|Radix Nationals
|
|-
| rowspan="2" |The Blues
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |
|24/7 (Reno)
|
|-
|JUMP (Reno)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
|}
|}


Line 278: Line 294:
<center>
<center>
<youtube width="300" height="175">X6LrTfRWBAw</youtube><br />
<youtube width="300" height="175">X6LrTfRWBAw</youtube><br />
<youtube width="300" height="175">D4ZXQ7LQ8dg</youtube><youtube width="300" height="175">_SVG6g-PxIk</youtube>
<youtube width="300" height="175">_SVG6g-PxIk</youtube><youtube width="300" height="175">tG_nlMNZ3h0</youtube>
</center>
</center>