Rina Kanamaki: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Music Slowly Turns | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Myth | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|} | |} | ||