Rina Kanamaki: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Myth | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Myth | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |Radix (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||