Rylee Young: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|2016 | ||
| rowspan="3"|I've Got Rhythm | | rowspan="3"|I've Got Rhythm | ||
| rowspan="3"|Musical Theater | | rowspan="3"|Musical Theater | ||
| Line 113: | Line 113: | ||
|Starpower (Ontario) | |Starpower (Ontario) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Lines | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="13"|2017 | |||
|Vogue | |||
|Jazz | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Kelsey Gampol<br />[[Ella Montano]]<br />[[Naia Parker]]<br />Laci Stoico<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|All That Jazz | |||
|Musical Theater | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />Kate Dunst<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Trendsetter | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />Laci Stoico<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Proud Mary | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br />[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />Kate Dunst<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Layla Farzad]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Kelsey Gampol<br />Mackenzie Gregorio<br />Madelyn Laussade<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />Kaedyn Toscano<br />Brooke Volkert<br />Leighton Werner<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Save Me | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br />[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Sammi Chung]]<br />Kate Dunst<br />[[Layla Farzad]]<br />Kelsey Gampol<br />Mackenzie Gregorio<br />Audrey Kim<br />Madelyn Laussade<br />Olivia Magni<br />Bella Monge<br />Teresa Smith<br />[[Chloe Solinger]]<br />Laci Stoico<br />Kaedyn Toscano<br />Abigail Veiga<br />Leighton Werner<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|Beauty and the Beast | |||
| rowspan="3"|Open | |||
| rowspan="3"|OCPAA | |||
| rowspan="3"|Many Dancers | |||
|MOVE (Pomona) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Line | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |||
|} | |} | ||