Sabine Nehls: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 127: | Line 127: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan=" | |Home with You | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | | | ||
|Radix (Provo) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer | |||
|- | |||
| rowspan="3" |I Can't | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Jump (Las Vegas) | |Jump (Las Vegas) | ||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |9<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Radix (Provo) | ||
| | |Teen Female Core Performer | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2021 | | rowspan="4" |2021 | ||
| Line 143: | Line 152: | ||
|24/7 (San Antonio) | |24/7 (San Antonio) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Jump (Dallas) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Dallas) | |NUVO (Dallas) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|No Regrets | |No Regrets | ||