Sabine Nehls: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 127: Line 127:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2020
| rowspan="4" |2020
| rowspan="2" |I Can't
|Home with You
| rowspan="2" |Contemporary
|
| rowspan="2" |
|
|Radix (Provo)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer
|-
| rowspan="3" |I Can't
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |
|24/7 (Anaheim)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|Jump (Las Vegas)
|Jump (Las Vegas)
|9<sup>th</sup> in Teen Solos
|9<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|24/7 (Anaheim)
|Radix (Provo)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|Teen Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="4" |2021
| rowspan="4" |2021
Line 143: Line 152:
|24/7 (San Antonio)
|24/7 (San Antonio)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-
|Jump (Dallas)
|
|-
|-
|NUVO (Dallas)
|NUVO (Dallas)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|Jump (Dallas)
|
|-
|-
|No Regrets
|No Regrets