Sammi Chung: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 158: | Line 158: | ||
|24/7 | |24/7 | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2021 | |||
| rowspan="2" |Eight | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
|2<sup>nd</sup> in Rising Starz 12-14 Solos | |||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
|3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Solos | |||
|} | |} | ||