Sammi Chung: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
|JUMP (Reno) | |JUMP (Reno) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Ave Maria | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Five in Jazz | |||
|} | |} | ||