Sara Gutz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 244: | Line 244: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Wistful | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 253: | Line 253: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| rowspan=" | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|Choir | |||
| rowspan="3"|Open | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |8<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
| Line 261: | Line 264: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Black | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Black Mirror | |||
| | | | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||