Sara Gutz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 244: Line 244:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2018
| rowspan="7"|2018
| rowspan="2"|Wistful
| rowspan="3"|Wistful
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 253: Line 253:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Choir
|Showbiz (Minneapolis)
| rowspan="2"|Open
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Choir
| rowspan="3"|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|8<sup>th</sup> in Teen Solos
|8<sup>th</sup> in Teen Solos
Line 261: Line 264:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Black Mirrow
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|Black Mirror
|
|
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)