Sara Gutz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 323: | Line 323: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Over Soon | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="34"|Eli Smutny | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios | ||
| Line 335: | Line 335: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios | |||
|} | |} | ||