Solea Chaidez: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Broken | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Secondary 8 & Under Solos<br />7<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||