Tate Relock: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |2017 | |||
| style="text-align: center;" |Marilyn Monroe | |||
| style="text-align: center;" |Contemporary | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center;" |2018 | |||
| style="text-align: center;" |Possibility | |||
| style="text-align: center;" |Contemporary | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Every Heartbeat | |||
| style="text-align: center;" |Open | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center;" |8<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||