Tate Relock: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Money | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Shelby Bassett<br />Cheyenne Brown<br />Allison Crook<br />Hayley Dyer<br />Gigi Gomez<br />Kristy Kim<br />Brooke Kojima<br />Brenda Martinez<br />Ronnie Mass<br />Morgan Michalak<br />Jacob Piattoni<br />Catey Thomson<br />Brooke Wendel<br />Katie Young | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |So It Is | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Shelby Bassett<br />Cheyenne Brown<br />Jonathan Estrada<br />Ronnie Mass<br />Catey Thomson<br />Mya Wojtasiak<br />Katie Young | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Swingers | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Haly Andres<br />Peyton Avery<br />Samantha Baladejo<br />Cheyenne Brown<br />Bailey Champion<br />Allison Crook<br />Jonathan Estrada<br />Makayla Haley<br />Denise Kao<br />Bayley Lehman<br />Skylar Lehman<br />Audrey Luna<br />Avery Maroj<br />Ronnie Mass<br />Alexie Montoya<br />Nicole Petsche<br />Jacob Piattoni<br />Jenna Sousa<br />Sydney Thomas<br />Catey Thomson<br />Taylor Tinsley<br />Brooke Wendel<br />Mya Wojtasiak<br />Katie Young | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Post to Be | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Cammy Andres<br />Haly Andres<br />, Jasmine Atkins<br />Peyton Avery<br />Alina Carcido<br />Sarah Chang<br />Jonathan Estrada<br />Brianna Holloway<br />Andie Kalinowski<br />Devon Keck<br />Taylor Keck<br />Brooke Kojima<br />Bayley Lehman<br />Avery Maroj<br />Ronnie Mass<br />Nicole Petsche<br />Alyssa Place<br />Casey Riley<br />Tatiana Rivas<br />Makayla Sanchez<br />Sydney Thomas<br />Taylor Tinsley<br />Brooke Wendel | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Come What May | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
Hayley Dyer<br />Gigi Gomez<br />Taylor Keck<br />Katelyn Kim<br />Kristy Kim<br />Miranda Kotero<br />Claire Kuhn<br />Bayley Lehman<br />Brenda Martinez<br />Alexie Montoya<br />Jacob Piattoni<br />Jenna Sousa<br />Sydney Thomas<br />Catey Thomson<br />Mya Wojtasiak<br />Katie Young | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Cavalier | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Samantha Baladejo<br />Shelby Bassett<br />Cheyenne Brown<br />Meredith Connolly<br />Hayley Dyer<br />Andie Kalinowski<br />Taylor Keck<br />Brooke Kojima<br />Claire Kuhn<br />Bayley Lehman<br />Skylar Lehman<br />Avery Maroj<br />Alexie Montoya<br />Nicole Petsche<br />Alyssa Place<br />Jenna Sousa<br />Brooke Wendel<br />Mya Wojtasiak | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2017 | ||