Tate Relock: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center;" |2016 | |||
| style="text-align: center;" |Get Me Bodied | |||
| style="text-align: center;" |Jazz | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Someone Like You | |||
| style="text-align: center;" |Open | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |2017 | | style="text-align: center;" |2017 | ||