Tate Relock: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
| style="text-align: center;" |Possibility | | style="text-align: center;" |Possibility | ||
| style="text-align: center;" |Contemporary | | style="text-align: center;" |Contemporary | ||
| style="text-align: center;" |Amy Berokoff | |||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
| style="text-align: center;" | | |- | ||
| style="text-align: center;" |Showstopper | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Revolution (Riverside) | |||
| style="text-align: center;" |8<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |Every Heartbeat | | style="text-align: center;" |Every Heartbeat | ||
| style="text-align: center;" |Open | | style="text-align: center;" |Open | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" |Chad McCall | ||
| style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center;" |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center;" |8<sup>th</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center;" |8<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Showstopper | |||
| style="text-align: center;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Showbiz (Riverside) | |||
| style="text-align: center;" | | |||
|} | |} | ||