Victoria Caban: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Editing a gallery
imported>Kingofgameshows800
Line 47: Line 47:
|-
|-
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut ()
!colspan="2" style="background:#f2c8e0;"|The Cut ()
|-
|style="text-align: center;"|Ne-Yo
|style="text-align: center;"|
|-
|style="text-align: center;"|Jennifer Lopez
|style="text-align: center;"|
|-
|style="text-align: center;"|Julianne Hough
|style="text-align: center;"|
|-
|style="text-align: center;"|Derek Hough
|style="text-align: center;"|
|-
|-
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE'''
|style="text-align: center;"|'''AVERAGE'''